Ładowanie ...
Piechcin Industrial Plener 26.08 – plener na terenie ogromnej cementowni Kujawy

Kamieniołomy w Piechcinie to niezwykły krajobraz stworzony ręką człowieka i natury jednocześnie.Krajobraz iście księżycowy z całą pewnością przysporzy nam niesamowitych wrażeń podczas fotografowania. Głębokie na ponad sto metrów wyrobiska niekiedy częściowo zalane wodą oraz stada muflonów, które zadomowiły się w kamieniołomach to już pretekst na wyprawę z aparatem. My pójdziemy dalej. Dzięki uprzejmości dyrekcji cementowni Lafarge zwiedzimy miejsca na ogólnie niedostępne a dla fotografa genialne. Poza krajobrazem fascynaci mega-maszyn będą mieli okazję sfotografować jedne z największych wywrotek na świecie.

Tak jak poprzednio,  plener i tym razem poprowadzą zawodowi fotografowie Jerzy Wierzbicki ( który nota bene aktualnie przebywa w Iraku na wyprawie fotograficznej) i Artur Trzebiatowski. Podczas pleneru będziemy do Waszej dyspozycji, odpowiemy na pytania a także wskażemy jak wykonać najlepsze ujęcie.  

Plener także ma charakter dwuetapowy gdyż  niespełna tydzień później 1 września o godzinie 18.00 w Szkole Fotografii Formaty odbędzie się przegląd oraz  omówienie powstałych fotografii – wiemy jak ważna jest dla Was informacja zwrotna :))

Plener rozpoczynamy o godzinie 10.00 (wyjazd spod studia Formaty) a zakończymy po zmroku dzięki czemu skorzystamy ze światła jakie daje późne popołudnie i pora zmierzchowa zwana „magiczną godziną”.

Podczas pleneru na godzinę 17.00 zaplanowany jest posiłek w formie grilla made by Jerzy & Artur  🙂

Przez cały plener będzie można korzystać z doskonałej optyki marki Sigma, którą tradycyjnie zapewni nasz partner Sigma ProCentrum. Do dyspozycji będą obiektywy szerokokątne od 10 do 30 mm jak i tele od 100 do 600 mm. 

Program pleneru jest do pobrania pod tym linkiem: 

Termin wyjazdu: plener w Piechcinie 26 sierpnia 2017 r. czas trwania 10.00-23.00 ;
przegląd poplenerowy :1 września godz. 18.00

Wyjazd spod studia Szkoły Fotografii FORMATY ul. T. Kościuszki 103 w Poznaniu o godzinie 10.00

Termin nadsyłania zgłoszeń: z uwagi na konieczność podania listy uczestników administracji Cementowni Kujawy z wyprzedzeniem zgłoszenia należy przesyłać do 16 sierpnia.
mail: poznan@formaty.pl ( w tytule prosimy dopisać „Plener Piechcin”) lub telefonicznie: 501 369 467.

 

Koszt pleneru: 185 zł

Wpłaty prosimy dokonywać na konto Szkoły:
Formaty Artur Trzebiatowski
ul. T. Kościuszki 103  61-717 Poznań
nr konta: 24 1090 1362 0000 0001 2293 1536
w tytule proszę wpisać Imię i Nazwisko z dopiskiem Piechcin