Ładowanie ...
Referencje

Kamilaok   Kamila – „Formaty to świetna atosfera i profesjonalne podejście do nauki. Szczególnie ćwiczenia podczas sesji w studio z profesjonalnymi modelkami były ciekawe. Polecam wszystkim!”

Kasia – „O Formatach dowiedziałam się z facebooka. Od dawna szukałam szkoły w centrum, która zapewniłaby sporą ilość zajęć w rozsądnej cenie. Skorzystałam i nie żałuję. Na pewno za jakiś czas wrócę na kurs zaawansowany.”

Anita – „Byłam na kursie podstawowym parę miesięcy temu i bardzo mi się podobało. Wykładowcy pomoglii mi wybrać odpowiedni sprzęt fotograficzny do moich umiejętności. Teraz nie rozstaje się z moją lustrzanką i codziennie wykorzystuje wiedzę zdobytą na kursie:)”

Krzysiek -” POLECAM! Fachowo i w fajnej atmosferze.”

Mateuszok   Mateusz – „Jestem gitarzystą zespołu KLIK z Poznania ale również pasjonatem fotografii, którą amatorsko zajmuję się w przerwach od muzyki. Formaty dały mi szeroką wiedzę i świadomość jak robić dobre zdjęcia. Warto zapisać się na kurs!”

Ewa – „Dobry kurs podstawowy na wysokim poziomie. Chyba zdjecyduje się na ciąg dalszy nauki.”

Paweł – „Byłem na kursie zaawansowanym i potwierdzam opinie powyżej.”

Grażyna – „Wykładowcy Artur, Paweł i Marcin to bardzo dobrze przygotowani szkoleniowcy o szerokiej wiedzy I świetnej umiejętności przekazywania jej. Dużo się nauczyłam. A najbardziej podobały mi się sesje plenerowe.”