Ładowanie ...
Plener „Pejzaż i architektura” w Łagowie Lubuskim 8-10 maja 2015r

Po raz kolejny Szkoła Fotografii FORMATY organizuje wiosenny plener fotograficzny w Łagowie Lubuskim.
Miejscowość ta znana jest z pięknej architektury oraz otaczającej ją przyrody. Łagów usytuowany jest pomiędzy dwoma jeziorami łagowskim i trześniowskim połączonymi wąskim przesmykiem. Całość otoczona jest blisko 3,5 tys. ha lasów Łagowskiego Parku Krajobrazowego, wraz z wchodzącymi w jego skład rezerwatami przyrody. Ta lokalizacja sprawia ,że ta niewielka miejscowość i otaczające ja tereny to wspaniałe miejsce do szlifowania warsztatu fotograficznego. Program pleneru obejmuje dwa dni, podczas których nie rozstaniesz się ze swoim aparatem. Nad twoimi działaniami stale będzie czuwać instruktor,który chętnie będzie służył pomocą i radą.
Aby Twoje zdjęcia wyszły naprawdę dobrze zadba firma Sigma Procentrum, która zapewni pełen asortyment obiektywów najwyższej klasy. Podczas wyjazdu będziesz mógł z nich korzystać bezpłatnie 🙂

Wieczory spędzimy na pokazach fotografii i wspólnych dyskusjach. Zaplanowane są dwie prezentacje multimedialne. Pierwsza dotyczyć będzie fotografii przyrodniczej i pejzażowej – poprowadzi ją nasz gość specjalny. Druga prezentacja zaznajomi Cię z rodzajami obiektywów, które znajdują się w ofercie marki Sigma. Pan Darek Kohut przedstawiciel marki chętnie doradzi przy wyborze optyki do konkretnych zadań.

Pobierz szczegółowy program pleneru: program pleneru 05.2015

Koszt uczestnictwa: 165 zł
Cena obejmuje:

dwa noclegi (pokoje 2-3-4-osobowe)
wyżywienie (2x śniadanie, 2x obiad, 1x kolacja)
możliwość testowania optyki SIGMY przez sobotę i niedzielę

Zgłoszenia prosimy przesyłać na adres mailowy poznan@formaty.pl , w tytule wpisując „ Plener Łagów” do dnia: 30 kwietnia 2015r.

Autorką fotografii ilustrującej nasz plener jest Agnieszka Maruszczyk