Ładowanie ...
KURS FOTOGRAFII DLA DZIECI

WAŻNE INFORMACJE

Kurs Fotografii dla dzieci
Ciekawość świata jest pierwszym krokiem do bycia ciekawym człowiekiem.

 

Z każdym rokiem obserwujemy coraz większe zainteresowanie fotografią wśród dzieci i młodzieży.Dlatego nasza firma poszerzyła ofertę o autorskie kursy odpowiednio dopasowane do ich wieku i zainteresowań. Nasz kurs to niezwykłe zajęcia, które pozwolą dzieciom poznać tajniki fotografii w sposób ciekawy, rozwijający ich kreatywność i wrażliwość w sposobie postrzegania otaczającego ich świata. Wierzymy, że po naszych zajęciach fotografia stanie się dla nich pasją, która będzie im towarzyszyć przez resztę życia.

W trakcie pięciu dni zajęć nasi najmłodsi uczestnicy uczą się w pierwszej kolejności obsługi swoich aparatów fotograficznych. To podstawa umożliwia zrobienie drugiego, ważniejszego kroku czyli nauki fotograficznego patrzenia na świat i zapoznanie się z podstawowymi zasadami kompozycji. Podczas zajęć poruszamy najpopularniejsze tematy fotograficzne jak: portret i architektura
Spotkania mogą odbywać się codziennie lub raz w tygodniu. Ustalamy to podczas spotkania informacyjnego. Godziny zajęć również określane są indywidualnie.

Szczegółowy program zajęć znajdziesz TUTAJ

koszt kursu wynosi 340 zł
wielkości grup: 5-8 uczestników

Zgłoszenia prosimy wysyłać na adres  artur_trzebiatowski@formaty.pl

KALENDARZ

SPOTKANIE INFORMACYJNE
17.06.2014 (wtorek)
godz. 18.00