Ładowanie ...
KURS PROGRAMOWANIA KOMPUTEROWEGO

Kurs programowania PHP – zacznij karierę w IT

Na nasz kurs przychodzą osoby, które chcą nauczyć się programować i zacząć profesjonalną pracę w IT. Kurs PHP jest przeznaczony dla osób które nigdy nie miały styczności z programowaniem. Nie musisz mieć wykształcenia informatycznego, żeby uprawiać jeden z najlepiej opłacanych zawodów w kraju – na tym kursie przygotujemy Cię do do pracy na stanowisku Junior PHP Developera. 

Na kursie:

  • nauczysz się tworzyć proste strony używając PHP. Ważne jest żebyś na tym etapie dobrze zrozumiał podstawy działania i budowania aplikacji.
  • nauczysz się jak korzystać z baz danych MySQL i PostgreSQL – dzięki nim Twoje aplikacje będą w stanie przechowywać więcej informacji. Trenerzy nauczą Cię jak tworzyć i zarządzać bazami danych oraz w jaki sposób korzystać z bazy używając PHP. Pod koniec tego bloku stworzysz swoją pierwszą aplikację, która korzysta z baz danych.
  • dowiesz się co to jest programowanie obiektowe oraz jak wiele korzyści będziesz miał z niego podczas swojej późniejszej pracy jako programista. Pokażemy Ci jak stworzyć obiektowo zorientowane aplikacje.
  • poznasz w jaki sposób można zwiększać interaktywność na stronach, które budujesz. Dowiesz się jak poprzez JavaScript oddziaływać na poczynania użytkownika, jak dynamicznie zmieniać treść w aplikacji bez ładowania od nowa całej strony.
  • nauczysz się jak pisać, żeby Twój kod był elegancki, czysty, zrozumiały dla innych programistów – taki do którego można wrócić w każdym momencie i się w nim odnaleźć bez straty masy czasu.

Koszt kursu w toku zajęć indywidualnych: 120 zł/h. Terminy zajęć słuchacz ustala z instruktorem.